David Jette oljmålning

544067

DAVID JETTE (1883-1958): Landskap med måne, signerad D Jette, olja på pannå, ca 72 x 92 cm

Fack 16

David Jette oljmålning

Budhistorik (8 bud)
4039206
4039205
900
4039187
4039186
700
4038933
600

Slutpris SEK:
94 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.