Derek Ashley oljemålning

544036

DEREK ASHLEY (Storbritannien, 1900-tal), komposition med äpple och nyckelpiga, signerad Ashley, daterad 1979 á tergo, olja på duk, ca 40,5 x 51 cm

Fack 5

Derek Ashley oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4038954
4038898
500
4037926

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.