Stolar design Larsson

544033

SAM LARSSON, "Sam", stolar, 4 st, DUX, 1900-talets andra hälft, formgivningsår 1974, kromad stomme, klädsel i brunt skinn, djuphäftade, sitthöjd 44 cm

Skador, slitage, ställvist kraftigt, hål

Möbler, Stolar

Rum 22

Stolar design Larsson

Budhistorik (22 bud)
4039192
1 600
4027471
4039190
4027471
1 400
4039189
1 300

Slutpris SEK:
1 600
145 EUR, 168 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.