Mihail Simeonov skulptur

544028

MIHAIL SIMEONOV (Bulgarien, född 1929): skulptur i form av elefant, signerad och daterad Mihail 82, gips/blandteknik i akryllåda, höjd ca 61, 76x40 cm

Bruksspår, visst avslag

Konst, Skulpturer

Rum 14

Mihail Simeonov skulptur
Budhistorik (6 bud)
4036526
4038721
4036526
4033323
4033315
700

Slutpris SEK:
207 EUR, 249 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.