Karmstolar Kina

543994

KARMSTOLAR, 1 par, Kina, 1900-tal, skuren dekor, sitthöjd ca 50 cm

Ryggar med skador

Möbler, Stolar

Rum 19

Karmstolar Kina

Budhistorik (31 bud)
4037541
3 200
4039518
4037541
2 800
4039516
2 600
4037541
2 400

Slutpris SEK:
3 200
301 EUR, 362 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.