Nadexda Stresltsova

543990

NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Ballerinor, signerad Streltsova, olja på duk, ca 80x50 cm

Nadexda Stresltsova

Budhistorik (4 bud)

4039006
4 200
4033770
4027281
3 600
4021426
3 400

Slutpris SEK:
4 200
396 EUR, 475 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.