Malcolm Morley färglitografier 2

543985

MALCOLM MORLEY (Storbritannien, född 1931):Arles/Miami Series, 2 st. färglitografier, signerade och numrerade, bladmått 59x84 cm; oramade

något gulnade

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (9 bud)
4039231
650
4031967
600
4039230
600
4031967
550
4039228
500

Slutpris SEK:
650
61 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.