Örenlappsfåtölj

543932

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, sk wingback chair, 1700-tal, England, ek, skuren dekor, höjd ca 126, sitthöjd 47 cm

Lagningar, maskstungen, renoverad och kompletterad

Möbler, Stolar

Rum 16

Örenlappsfåtölj

Budhistorik (14 bud)
4036646
3 200
4036665
4036646
2 800
4036664
2 600
4036646
2 400

Slutpris SEK:
3 200
301 EUR, 362 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.