Erik Höglund vas

543867

ERIK HÖGLUND, vas, "Tjur", Strömbergshyttan, 1990-tal, dekor av tjuransikte, underfång, signerad Erik Höglund 1991 Strömbergshyttan LP.HG.MA, höjd 22 cm

Glas, Konstglas, Design

Monter 23

Erik Höglund vas

Budhistorik (5 bud)
4039145
2 600
4037953
2 400
4024455
4022987
4021550
1 800

Slutpris SEK:
2 600
245 EUR, 294 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.