LENNART ROUPÉ Stockholm

543865

LENNART ROUPÉ (1918-2014): Stockholmsmotiv, , signerad och numrerad L Roupé 92/190, färglitografi, ca 60x66 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Fack 54

LENNART ROUPÉ Stockholm
Budhistorik (3 bud)

4037320
4037318
550
4035433
500

Slutpris SEK:
94 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.