Madeleine Pyk färglitografi

543861

MADELEINE PYK (född 1934): "Home sweet home", signerad M.Pyk, pt, färglitografi, bildmått ca 33x40 cm

Fack 49

Madeleine Pyk färglitografi
Budhistorik (5 bud)
4039216
4039177
650
4037712
600
4035046
4021704

Slutpris SEK:
94 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.