Jockum Nordström

543852

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Barndomens definitiva slut", signerad, daterad och numrerad Jockum 02, 123/125, färglitografi, bladmått ca 42,5x53,5 cm

Konst, Grafik, Nutida, Samlingar

Jockum Nordström
Budhistorik (2 bud)

4026743
4021739

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.