Esaias Thorén oljemålning

543825

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Kompositiom, signerad E Thorén, olja på pannå ca 38x45 cm

Esaias Thorén oljemålning

Budhistorik (2 bud)

4033008
4 200
4029451

Slutpris SEK:
4 200
382 EUR, 441 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.