Pekka Halonen

543207

PEKKA HALONEN (1865-1933): Snöiga tallar, signerad samt daterad 1913. Olja på duk 91x60 cm.

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Pekka Halonen

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
4046920
16 000
4046720
15 000
4045681
14 000
4038681
13 000
4029206
12 000

Slutpris EUR:
16 000
176 018 SEK, 18 482 USD
Utropspris EUR:
20 000-25 000