bord nyrokoko

543157

BORD, rokokostil, omkring 1900, fanérat i valnöt med bronsbeslag, glasskiva, höjd ca 60, 112x62 cm

Smärre slitage, repor och fläckar, nagg på glasskivan

Möbler, Soffbord, sidobord

Makadamgatan 11, Helsingborg

bord nyrokoko

Budhistorik (1 bud)

4039200
2018-05-16 19:33:33

2018-05-16 kl 19:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.