Hjalmar Munsterhjelm

542638

HJALMAR MUNSTERHJELM (1840-1905): Skördetid, signerad, olja på pannå 54x44 cm.

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Hjalmar Munsterhjelm

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
4046714
7 600
4045676
7 400
4035829
7 200

Slutpris EUR:
7 600
80 679 SEK, 9 133 USD
Utropspris EUR:
12 000-15 000