Santeri Salokivi

542634

SANTERI SALOKIVI (1886-1940): Skrivstund vid fönstret. Signerad samt daterad -20. Olja på duk 53x45 cm.

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Santeri Salokivi

Budhistorik (14 bud)
Bud EUR
4049167
4 200
4049165
4049163
3 900
4048954
3 600
4046672
3 500

Slutpris EUR:
4 200
44 586 SEK, 5 047 USD
Utropspris EUR:
4 500-5 500