Erik Olson Färglitografi Halmstadgruppen

539809

ERIK OLSON (1901-1986): Komposition med ansikten, signerad samt daterad Erik Olson 1983, EA-upplaga, ca 52x34 cm, oramat blad

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (1 bud)

4026820
2018-05-10 20:17:44

2018-05-16 kl 19:46
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.