Axel Olson Färglitografi Halmstadgruppen

539721

AXEL OLSON (1899-1986): Komposition, signerad Axel Olson, numrerad 9/200, färglitografi, ca 19x31 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (2 bud)

4037292
450
4023379

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.