Sven Jonson Färglitografi Halmstadgruppen

539711

SVEN JONSON (1902-1981): Komposition, signerad Sven Jonson, EA-upplaga, färglitografi, ca 41x33 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (1 bud)

4026822
2018-05-10 20:18:41

2018-05-16 kl 20:12
Slutpris SEK:
39 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.