Erik Olson Litografi Halmstadgruppen

539707

ERIK OLSON (1901-1986): Sakral komposition, signerad samt daterad 1955, litografi, numrerad 54/120, ca 40x22 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (1 bud)

4023380
2018-05-09 18:49:47

2018-05-16 kl 19:02
Slutpris SEK:
28 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.