Axel Olson Färglitografi Halmstadgruppen

539593

AXEL OLSON (1899-1986): Komposition, signerad, numrerad 92/290, färglitografi, ca 21x26 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik

2018-05-16 kl 19:34
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.