Erik Olson färglitografi Halmstadgruppen

539572

ERIK OLSON (1901-1986): "Vandraren finner en källa", signerad samt daterad Erik Olson 1976, provtryck, färglitografi, ca 35x50 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (1 bud)

4026814
2018-05-10 20:16:57

2018-05-16 kl 19:20
Slutpris SEK:
32 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.