Axel Olson färglitografi Halmstadgruppen

539564

AXEL OLSON (1899-1986): Fiskare, signerad Axel Olson, färglitografi, EA-upplagga, ca 32x70 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (1 bud)

4026201
2018-05-10 17:12:24

2018-05-16 kl 21:52
Slutpris SEK:
113 EUR, 136 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.