Axel Olson Färglitografi Halmstadgruppen

539554

AXEL OLSON (1899-1986): Surrealistiskt motiv, färglitografi, signerad, EA-upplaga, ca 33x50 cm

saknas glas

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (2 bud)

4023016
4023015

Slutpris SEK:
94 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.