Erik Olson Färglitografi Halmstadgruppen

539553

ERIK OLSON (1901-1986): Surrealistisk komposition, signerad och daterad 1970, färglitografi, EA-upplaga, ca 37x48 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (4 bud)

4031272
4031244
750
4031242
600
4026813

Slutpris SEK:
73 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.