Bengt Olssons samling

536896

SKULPTUR, ca 300 f Kr, terracotta, sk tanagra, höjd ca 11 cm

Lagningar, skador

Diverse, Samlingar

Monter 4

Bengt Olssons samling

Budhistorik (29 bud)
4040929
4040928
2 800
4040926
2 600
4040917
2 400
4040920

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.