Jussi Mäntynen

535293

JUSSI MÄNTYNEN (1887-1978): "Affektion"
Signerad och daterad 1944. Brons, höjd ca 20 cm, sockel 5 cm.

Konst, Skulpturer

Södra kajen 14, Helsingfors

Jussi Mäntynen

Budhistorik (11 bud)
Bud EUR
4049600
3 500
4049593
3 300
4049589
3 200
4049536
3 100
4048969

Slutpris EUR:
3 500
37 155 SEK, 4 206 USD
Utropspris EUR:
4 000-5 000