Bengt Olssons samling

535134

INGEL FALLSTEDT (1848-1899): Flicka med pärlhalsband, signerad I Fallstedt, terracotta, total höjd ca 34 cm

Smärre nagg

Konst, Skulpturer, Samlingar

Monter 3

Bengt Olssons samling

Budhistorik (30 bud)
4039434
3 600
4036754
3 400
4036754
3 200
4035299
4035299
2 400

Slutpris SEK:
3 600
352 EUR, 411 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.