Bengt Olssons samling

535064

FREDRIK FRISENDAHL (1891-1984): Kentaur, signerad Fred Frisendahl, marmorpatinerad gips, höjd ca 102 cm

Sprickor, enstaka nagg

Konst, Skulpturer, Samlingar

Kundcenter

Bengt Olssons samling

Budhistorik (2 bud)

4039990
4037110

Slutpris SEK:
273 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.