Bengt Olssons samling

535033

KAI NIELSEN (Danmark 1882-1924): signerad och daterad Kai Nielsen 1910, terracotta, höjd ca 20 cm

Sockel med nagg

Konst, Skulpturer, Samlingar

Monter 4

Bengt Olssons samling

Budhistorik (21 bud)
4035859
4035858
2 800
4034542
2 600
4034889
2 400
4034542

Slutpris SEK:
293 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.