Bengt Olssons samling

534988

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Venus, patinerad brons, stensockel, total höjd ca 21 cm

Slitage, mindre nagg

Konst, Skulpturer, Samlingar

Monter 4

Bengt Olssons samling

Budhistorik (28 bud)
4041757
5 200
4041753
5 000
4041752
4 800
4041750
4 600
4041748
4 400

Slutpris SEK:
5 200
490 EUR, 589 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.