Johan Knutson

524553

JOHAN KNUTSON (1816-1899) Fyrens ljus över havet
Sign. Olja på pannå 20x34 cm.

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Johan Knutson

Budhistorik (40 bud)
Bud EUR
4049669
820
4044642
4049668
4044642
700
4049667
680

Slutpris EUR:
820
8 705 SEK, 985 USD
Utropspris EUR:
800-1 200