Albert Nikolaevich Benois

524364

ALBERT NIKOLAEVICH BENOIS (1852-1936) Utsikt över havet
Sign. Akvarell och gouache 50x64 cm.

Konst, Rysk konst och konsthantverk

Södra kajen 14, Helsingfors

Albert Nikolaevich Benois

Budhistorik (13 bud)
Bud EUR
4047198
5 600
4046843
5 400
4046800
5 200
4046795
5 000
4046794
4 800

Slutpris EUR:
5 600
59 448 SEK, 6 730 USD
Utropspris EUR:
7 000-9 000