Jussi Mäntynen

521482

JUSSI MÄNTYNEN (1886-1978): Svanar, signerad samt daterad 1955, brons, höjd ca 28,5 cm.

Konst, Skulpturer

Södra kajen 14, Helsingfors

Jussi Mäntynen

Budhistorik (17 bud)
Bud EUR
4049641
3 900
4049650
3 800
4049641
3 700
4049628
3 600
4048278
3 500

Slutpris EUR:
3 900
41 401 SEK, 4 687 USD
Utropspris EUR:
4 000-4 500