Oidentifierad konstnär oljemålning

537528

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), abstrakt komposition, otydligt stämpelsignerad "Luigi Russ ...", olja på pannå, ca 41,5 x 54 cm

Smuts

Fack 14

Budhistorik (79 bud)
3978678
48 000
3978667
46 000
3978661
44 000
3978654
42 000
3978648
40 000

Slutpris SEK:
48 000
4 843 EUR, 5 750 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.