Alberto Giacometti "Dans l'Atelier"

537186

ALBERTO GIACOMETTI (Schweiz 1901-1966): "Dans l'Atelier" from "Paroles peintes", (Lust 187), 1965, signerad och numrerad 34/50, etsning, ca 25x19 cm

Konst, Grafik, Selected

Kundcenter

Alberto Giacometti

Budhistorik (7 bud)
3972179
22 000
3970026
21 000
3966892
20 000
3959686
11 000
3959533
10 500

Slutpris SEK:
22 000
2 215 EUR, 2 517 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.