Peter Nyborg Komposition

537103

PETER NYBORG (Danmark, född 1938): "Be mighty great", komposition, signerad a tergo, daterad 2017, olja på duk, ca 70x66 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Peter Nyborg Komposition

Budhistorik (20 bud)
3964558
1 400
3963421
1 300
3962939
3958392
3962937

Slutpris SEK:
1 400
137 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.