Skål silver 1930-tal

536992

SKÅL, på tre kulfötter, silver, 1930, diameter ca 26, höjd ca 14 cm, vikt 456 g

Bruksslitage

Silver

Baltzarsgatan 6, Malmö

Skål silver 1930-tal

Budhistorik (20 bud)
3974802
3958848
1 400
3958847
1 300
3958846
3958845

Slutpris SEK:
151 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.