Louis Vuitton axelbandsväska

536389

LOUIS VUITTON, clutch med kort axelrem, Pochette, rött epi läder, ca 13x24 cm

Bruksslitage, mindre repor

Fashion

Baltzarsgatan 6, Malmö

Louis Vuitton axelbandsväska

Budhistorik (4 bud)

3969499
1 300
3956611
3956610
3956538

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.