Ram med gravyr

536213

RAM, gustaviansk 1700-tal, krönt av öppen krona med skepp, med gravyr förställande "Grefwe Hans Wachtmeister", innermått ca 23,5x17 cm

Smärre skador, senare glas

Diverse, Samlarobjekt, Konst, Grafik

Rum 6

Ram med gravyr

Budhistorik (24 bud)
3966626
5 400
3966905
5 200
3966626
4 200
3963004
3962689
3 800

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.