Sideboard teak

536046

SIDEBOARD,1960-tal, fanerat i teak, 5 lådor, 2 dörrar, inredning med hyllplan, höjd ca 79, 160 x 42 cm

Bruksslitage, märken och repor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer, Diverse

Rum 13

Sideboard teak

Budhistorik (35 bud)
3972261
4 400
3972253
4 200
3972042
3972251
3 800
3972042
3 600

Slutpris SEK:
4 400
430 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.