Saint Lauren handväska i bläckblått skinn

535907

SAINT LAURENT, handväska i bläckblått skinn med detaljer i gulmetall, 16x22 cm, justerbart axelband, tillhörande dustbag i original

Bruksslitage, repor

Fashion

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (7 bud)
3968741
750
3962222
700
3955954
650
3955382
600
3953035

Slutpris SEK:
750
73 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.