Harald Sallberg

535870

HARALD SALLBERG (1895-1963): (8) stockholmsmotiv, signerade, etsningar, numr. 26/110, bildstrl ca 13x17 cm

Fack 35

Harald Sallberg

Budhistorik

2018-04-17 kl 15:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.