Ljusstakar empirestil

535828

LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-tal, empirestil, delvis patinerad brons, stensockel, dekor av karyatider, höjd ca 24 cm

Smärre nagg

Diverse

Ljusstakar empirestil

Budhistorik (25 bud)
3968761
1 900
3968324
1 800
3968760
1 800
3968324
1 700
3968759
1 600

Slutpris SEK:
1 900
186 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.