Skåp rotting

535811

SKÅP, björk samt rotting, 1900-talets mitt, hyllinredning, benställning i ek, justerbara bakben, höjd ca 140, 85x35 cm

Smärre slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel (1) finns att hämta i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Skåp rotting

Budhistorik (45 bud)
3970803
8 400
3970798
8 200
3970802
8 000
3970798
7 800
3970800
7 600

Slutpris SEK:
8 400
821 EUR, 960 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.