Trådburkar 18/1900-tal

535802

TRÅDBURKAR, 3+1, 18/1900-tal, lackarbete resp svarvad, höjd ca 6-20 cm

Smärre skador, ett avslag

Diverse

Trådburkar 18/1900-tal

Budhistorik (2 bud)

3955860
3952833

Slutpris SEK:
34 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.