Nils Kölare akrylmålning

535784

NILS KÖLARE(1930-2007): "Utan titel", signerad och daterad Nils Kölare -06 a tergo, akryl på pannå, 40x80 cm;
UTSTÄLLD: Konstakademien 2008, Stockholm

Kundcenter

Nils Kölare akrylmålning

Budhistorik (7 bud)
3967952
3967949
3 200
3965174
850
3964035
3963757
600

Slutpris SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.