Hugo Scheele tillskriven oljemålning

535759

HUGO SCHEELE (1881-1960): Tillskriven, landsväg, olja på duk, signerad och daterad H Scheele 1911, 24x39 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 5

Budhistorik (4 bud)

3968730
3968646
750
3967474
500
3963712

Slutpris SEK:
98 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.