Interiör med flicka oljemålning

535718

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Interiör med flicka, signerad Brosset?, daterad -29, olja på duk, ca 90x72 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 54

Budhistorik

2018-04-17 kl 17:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.